מה אוכל לעשות אם איני מרוצה מההזמנה שלי?

כל הזמנה ניתן לבטל עד 14 יום ממועד
הרכישה בעבור זיכוי בחנות. אנו מאמינים בלב שלם באיכות המוצרים שלנו, כך שאף העובדה שהם מיוצרים לפי ההזמנה, ניתן להחזירם.  תכשיט שנרכש בסכום עד 3000 שקלים ניתן להחזירו תוך שני ימי עסקים לקבלת החזר כספי מלא.

 

מי משלם את עלות ההחזרה?

ניתן למסור לנו תכשיטים ללא עלות בחנות שלנו בבורסה ליהלומים ברמת גן. כל משלוח אחר יתומחר לפי מיקום ודחיפות המשלוח. לרוב המחירים נעים בין 25-150 שקלים.

 

איך אני מבצע החזרה?

צור עמנו קשר עם הסיבה להחזרה ומספר ההזמנה, ואנחנו נספק את תווית המשלוח הרלוונטית.

תנאים בסיסיים לביטול עסקה:

עליכם להחזיר את המוצר לעוסק כאשר הוא ללא פגם וללא שימוש.
התקנות חלות על מגוון מוצרים שמחירם מעל 50 ₪ ועל שירותים שונים.
עליכם להוכיח את הקנייה – הצגת חשבונית, סרט קופה, פתק החלפה או כל הוכחה אחרת המעידים על ביצוע העסקה (לרבות מועד הרכישה, סכום העסקה ואופן התשלום).
העסק רשאי לגבות דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם. אם העסקה שולמה בכרטיס אשראי, העסק רשאי לגבות דמי סליקת כרטיס אשראי!
זכות ביטול חלה גם על מתנות שקיבלתם, כל עוד ביכולתכם להציג פתק החלפה או הוכחה אחרת המעידים על עצם ביצוע העסקה (כולל מועד ביצוע העסקה, הסכום ששולם ואמצעי התשלום)
אם שילמתם על העיסקה בתווי קנייה, שובר מתנה או כרטיס מגנטי נטען, העסק לא חייב לבטל את העסקה.
את ביטול העסקה ניתון לבצע בחנות בה נרכש המוצר וכן בכל אחד מסניפי העסק (אלא אם מדובר בעסק שהוא זכיין והזכיין הציג שלט במקום בולט).


החזרת התמורה ופרטים נוספים:

השבת התמורה תהיה במועד ביטול העסקה ככל שניתן, או במועד הקרוב ביותר לכך ולא יאוחר משבעה ימי עסקים. ההחזר יבוצע באופן בו נעשה התשלום:
בוצע התשלום במזומן – ההחזר יבוצע במזומן או בשיק מזומן.
בוצע התשלום בשיק – ההחזר יבוצע במזומן או בשיק מזומן, תוך 5 ימי עסקים, ואם לא נפרע, תוך חמישה ימים מהמועד שנפרע.
בוצע התשלום בכרטיס אשראי וחשבון העסק טרם זוכה – על העסק לבטל את החיוב ואם זוכה חשבונו של העסק, עליו להשיב לצרכן את הסכום במזומן או בשיק מזומן או להודיע לחברת כרטיסי האשראי על ביטול העסקה וחברת כרטיסי האשראי תזכה את כרטיס האשראי של הצרכן. אם לא היה ניתן לזכות את כרטיס האשראי של הצרכן, על העסק להשיב לצרכן את התמורה במזומן או בשיק מזומן.