מי היא שירי אודיז? 

שירי אודיז היא מעצבת תכשיטים ילידת ניו יורק, דור שלישי לסוחרי יהלומים אחרי אביה וסבה. Shiree Odiz קמה ב-2006 במטרה להנגיש תכשיטי יהלומים מעוצבים ויחס אישי ובוטיקי באמצעות האינטרנט. ניתן לקרוא עוד על שירי, המעצבת הראשית שלנו, ועל מסע המותג שלנו כאן. 

3rd Generation Diamond Dealers - New York

 

איפה אתם נמצאים?

 המיקום שלנו בישראל הוא בלב מתחם הבורסה, שם יושב מתחם העיצוב והייצור שלנו, בעוד מתחם השירות והלוגיסטיקה שלנו נמצא בשדרה החמישית בניו יורק בכתובת 580 Fifth Avenue, Suite 1818, New York. 

Shiree Odiz Jewelry Designer In Workshop

 האם אתם עסק בעל מוניטין?

  לאחר שפתחנו את העסק בשנת 2006 ייצרנו ושלחנו ללקוחותינו ברחבי העולם אלפי תכשיטי זהב, יהלומים ופלטינה. אנו גאים לומר ש-99% מהביקורות שלנו באינטרנט מעידות על לקוחות מרוצים, וללא תלונות לפניות הציבור מאז היווסדנו. הציצו בעדויות של לקוחות מרוצים כאן. 

Shiree Odiz press cuttings

 האם אתם חברים רשומים בבורסת היהלומים?

אנחנו דור שלישי בבורסת היהלומים, ומעצבי תכשיטים מורשים לרכישת מתכות יקרות ואבני חן. אנחנו מחויבים לרגולציות סחר מחמירות כדי להבטיח תהליך רכישה אתי ובטוח לכל חומרי הגלם שלנו. 

Shiree Odiz Diamond Jewelry Design

אפשר לבקר בחנות שלכם?

ניתן להגיע לסניפים הפיזיים שלנו, עם זאת- מכיוון שכל התכשיטים שלנו מיוצרים לאחר הזמנה, אין חדר תצוגה או מלאי קיים של תכשיטים להתרשם ממנו. הבחירה שלנו לא לנהל חנות פיזית מאפשרת לנו להישאר נאמנים לערכים שלנו, ולהציע תכשיטי יוקרה עמידים בייצור לאחר הזמנה, באיכות גבוהה במיוחד ובמחיר נוח. 


Diamond Curved Pavé Wedding Band

לקוחות מרוצים

הלקוחות שלנו הם הלב של כל מה שאנחנו עושים, אתם חלק בלתי נפרד מאיתנו.
במשך כמעט שני עשורים אנחנו עובדים עם יחס אישי וצמוד ללקוחתינו, היחס טיפח אמון ואפשר לנו לשכלל את העיצובים שלנו, תוך שילוב נוחות, עמידות עם אסתטיקה.


Shiree Odiz reviewsמה ההיסטוריה של המותג שלכם?

Shiree Odiz הוקמה בשנת 2006, כדור שלישי לסוחרים יהלומים. קראו עוד על המסע שלנו כאן. 

Sure Story Yes Box by Shiree Odiz

 צרו איתנו קשר

נשמח לשמוע ממכם, אתם יכולים ליצור איתנו קשר באמצעות 
אימייל - shiri@shireeodiz.com
באינסטגרם או דרך הפייסבוק