ההשקה בישראל 2009

לאחר הצלחה נרחבת באינטרנט בארה"ב, בריטניה , אוסטרליה , איטליה וגרמניה , היה זה זמן להסתכל קרוב יותר לבית והמותג Shiree Odiz הושק באופן רשמי באינטרנט והן בחנות החדשה שלנו . ההשקה התקבלה בחום על ידי העיתונות וסלבריטאים כאחד , נרגשים לראות תכשיטי מעצבים טריים , באיכות גבוהה במחירים סבירים 


 

 

בתחילת השינה 2006 Shiree שותפות עם משווק מסחר אלקטרוני הוותיק דניאל סיטון עם החזון של הבאת תכשיטי יוקרת מעצב האינטרנט במחירים סבירים . שני מועסקיםבעלי המלאכה הטובות ביותר בתעשייה , קוטפים אדון צורףוקובעי יהלומיםמטיפאניויצאו לבנייתאוסף פופולרי מאוד של עיצובי טבעת אירוסין למכירהבשווקים פופולרייםובאמצעות אתר האינטרנט החדש . בשינה 2009חנות הקמעונאית חדשה נפתחה בלבבורסת היהלומים ברמת גן , ישראלומרכז לוגיסטיבשדרת ה -5 בניו יורק . עבודה קשה , יושרה , חדשנות ואומנות משובחת עדיין ערכי הליבה שלנו ואנו שואפים להבטיח שאלף לקוחות שאנו משרתים בכל שנה הם מעל לירח שמח עם התכשיטים שלנו .

 

חפש ב- רק קומץ של מקומות לראות משוב מלקוחות אמיתיים מאז הולכים באינטרנט 

iVouch | Yelp | Etsy eBay eBay Italy | BBB


דור שלישי ליהלומנים ותכשיטנים

_MG_3578.jpg

(2003) Shiree Odiz

 

גדל בלב הליבה שלתעשיית היהלומים ובת לאמן , Shiree שילוב כמעט בלתי נמנע בין שני העולמות עם תשוקה לעיצוב תכשיטי יוקרה . בשנים הראשונות שלה כמעצבת היא עבדה תחתהמאסטרים שלהתעשייהומותאמת אישית שנועדה חתיכות ייחודיותללקוחות פרטיים באיכות גבוהה. בשנת 2005 היא יצרה אוסף בלעדי של טבעות למותג של אביה הטרפז צובר חשיפתה בזירה העולמית .


(1975) Abe Hazan

 

כמעט 3 עשורים קודם לכן , אביה אייב חזן נלקח תחת חסותו והמותג של סבו של , גבריאל אשל , והרחיב את העסקים להפוך לבינלאומי , פתיחת משרד בניו יורק . אייב הביא חדשנות לעסקים והמשיך לפטנט מספר יהלומים בצורה ייחודית תחת מותג הטרפז .


(1938) Gabriel Eshel

אחד מאבות תעשיית היהלומים בישראל היה , פתיחה אחד מפעלי חיתוך היהלומים הראשונים בעיר נתניה . העסקים פרחו תחתהתרבות של עבודה קשה אתיקה ויושרה ללא רבב

שירי אודיז בע"מ

היצירה 24, רמת גן

טלפון: 03-6132278

 
 

Shiree Odiz LLC (Logistics) New York